تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


لودسل چیست؟  

لودسل چیست؟
سنسوری الکترونیکی هست که جهت اندازه گیری نیرو و وزن اجسام به کار گرفته میشود،کمتر نفراتی هستند که تا به حال از ترازو و یا باسکول جهت اندازه گیری وزن استفاده نکرده باشند ولی شاید کلمه لودسل به گوش آنها نخورده باشد.امروزه در اکثر باسکول های صنعتی،ترازوهای دیجیتالی و سیستم های توزین صنعتی از لودسل استفاده شده است.

ادامه مطلب  

لودسل مترولوژی  

فروشگاه لودسل مترولوژی جامع‌ترین مرجع فروش انواع لودسل و تجهیزات توزین در منطقه می باشد. یکی ازمهمترین اهداف فروشگاه لودسل مترولوژی ایجاد امکان دسترسی آسان و مستقیم مشتریان به انواع لودسل و تجهیزات توزین با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت است. فروشگاه لودسل مترولوژی، همواره کیفیت و اصل بودن لودسل ها را تضمین می کند انواع لودسل :
با توجه به كاربردی كه دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند:
- لودسل فشاری     Compression
- لودسل خمشی     Shear Beam
- لودسل

ادامه مطلب  

لودسل کششی آزمایشگاهی آزمون و کالیبراسیون (1 کیلو تا 100 تن)  

لودسل کششی 
گروه بازرگانی مترولوژی وارد کننده انواع لودسل های کششی ار رنج  یک کیلو گرم (1kg) تا صد تن (100ton) می باشد از جمله این لودسل ها می توان به محصولات تولیدی شرکت AEP  ایتالیا ، Sartorius آلمان ، Zemik چین ، Revere هلند و .... اشاره نمود . در زیر مشخصات برخی از این لودسل ها نمایش داده شده است . جهت دریافت کاتالوگ و مشخصات فنی و مشاوره و قیمت با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید .
 
لود سل کششی دقیق | Up to 100 ton
لودسل های ساخت شرکت AEP transducers از لودسل های دقیق اروپا

ادامه مطلب  

لودسل کششی-فشاری آزمایشگاهی آزمون و کالیبراسیون (1 کیلو تا 250 تن)  

لودسل کششی_فشاری آزمایشگاهی آزمون و کالیبراسیون
گروه بازرگانی مترولوژی وارد کننده انواع لودسل های کشش - فشار یا همان یونیورسال (Universal) ار رنج  یک کیلو گرم (1kg) تادویست و پنجاه تن (250ton) می باشد از جمله این لودسل ها می توان به محصولات تولیدی شرکت AEP  ایتالیا ، Sartorius آلمان ، Zemik چین ، Revere هلند و .... اشاره نمود . در زیر مشخصات برخی از این لودسل ها نمایش داده شده است . جهت دریافت کاتالوگ و مشخصات فنی و مشاوره و قیمت با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید .
لود

ادامه مطلب  

لودسل خمشی آزمایشگاهی آزمون و کالیبراسیون (1کیلو تا 5 تن)  

لوسل خمشی 
گروه بازرگانی مترولوژی وارد کننده انواع لودسل های خمشی ار رنج  یک کیلو گرم (1kg) تا پنج تن (5ton) می باشد از جمله این لودسل ها می توان به محصولات تولیدی شرکت AEP  ایتالیا ، Sartorius آلمان ، Zemik چین ، Revere هلند و .... اشاره نمود . در زیر مشخصات برخی از این لودسل ها نمایش داده شده است . جهت دریافت کاتالوگ و مشخصات فنی و مشاوره و قیمت با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید .
 
  AEP Load cells 
 


 


لودسل خمشی استاندارد
توضیح فارسی : لود سل خمشی استاندارد AEP transd

ادامه مطلب  

لودسل  

لودسل یک نوع حسـگر الکترونیکی برای اندازه گیری وزن و نـیرو می باشد که در سیـستم های تـوزین مورد استـفاده قـرار می گیرد . این محـصول بالا و پایین رفتن  وزن را بر اساس تغییر ولتاژ برطبق وزن بار اعمال شده حس میکند و آن را به نمایشگر الکتـرونیـکی (اندیکاتور )منتـقل میکنند . هر کدام  از لودسل ها  به کلاس ها یا رده های متنوعی تقـسیم بندی می شود . هر لـودسل دارای مشخصاتی نـظیر کلاس ارائه شده می باشد ، کلاس هر لودسل بیانگر موارد مختلفی از جمله دقت یا

ادامه مطلب  

کنداکتیوی متر قلمی ,cond5022  

کنداکتیوی متر قلمی ,cond5022
کنداکتیویمتر قلمی مدل COND5022 ساخت کمپانی GONDO تایوان
کنداکتیوی متر قلمی cond5022 با دقت قرائت 1μS/cm قابلیت کاليبره به صورت دستی را دارد و طول پراپ آن بصورت تلسکوپی تا 8 سانتی متر قابل افزایش است. این هدایت سنج الکتریکی آب بهمراه جعبه حمل, محلول کاليبره استاندارد ،باطری 9v ، پیچ گوشتی جهت کاليبره ارائه میگردد.
مشخصات فنی:
Conductivity متر قلمی مدل COND5022 ساخت کمپانی EZDO تایوان
کنداکتیوی متر قلمی مدل cond5022
- محدوده اندازه گیری:  0~1999μS
-دق

ادامه مطلب  

انواع لودسل  

1.لودسل های تک پایه
2.لود سل های خمشی و برشی
3.لودسل های خمشی دوطرفه
4. لودسل های S  شکل
 5.لودسل های فشاری
6.لودسل های خاص
 
 1- لود سل های تک پایه جنس آلیاژ آلومینیوم می باشد و در موارد زیر کاربرد دارند:

  ترازوی تک پایه

  ترازوی صنعتی برای محیط های خطرناک

  ترازوی پزشکی

  ترازوی چاپ برچسب

  ترازوی پستی

  ترازوی قطعه شمار

  ترازوی صنعتی

  ترازوی دقیق

  ترازوی خرده فروشی

  ترازوی فروشگاهی

  ترازوی بار فروذگاهی

  توزین ماشین بسته بندی و پرکن

 

ادامه مطلب  

تولید و تامین لوازم آزمایشگاهی صنعتی و تجهیزات مرجع کالیبراسیون  

انواع تجهیزات نیرو و مرجع کالیبراسیون
کالیبراتور نیرو
لودسل فشاری
لودسل خمشی
لودسل کششی
لودسل کششی فشاری استاندارد
  فروش لودسل های یونیورسال
 
انواع تجهیزات ابعادی و مرجع کالیبراسیون
انواع گیج بلوک مرجع کالیبراسیون
انواع بلوک مرجع
انواع gauge blocks  
گیج بلاک (بلوک سنجه )کلاس k
گیج بلاک (بلوک سنجه )کلاس 2 
گیج بلاک (بلوک سنجه ) کلاس1 
گیج بلاک (بلوک سنجه ) کلاس 0
گیج بلاک (بلوک سنجه ) کلاس صفر    
گیج بلاک (بلوک سنجه ) گرید k
گیج بلاک (بلوک سنجه ) گرید

ادامه مطلب  

TDSسنج قلمی, TDS5032  

TDSسنج قلمی, TDS5032
TDS متر قلمی مدل TDS5032 ساخت کمپانی GONDO تایوان
TDSسنج قلمی مدل TDS-5032 یک سختی سنج آب با دقت 1pmmو امکان جبران اتوماتیک دما ATC می باشد.این tdsمتر قابلیت کاليبره به صورت دستی را دارد.
مشخصات فنی:
سختی سنج قلمی مدل TDS5032 ساخت کمپانی EZDO تایوان
tdsمتر مدل tds-5032
- محدوده اندازه گیری:  0ppm~1999ppm-دقت قرائت:   1ppm- دقت دستگاه: ±1FS%-امکان جبران اتوماتیک دما ATC- قابلیت کاليبره به صورت دستی-دارای صفحه کلید  با غشای ضد آب- قابلیت افزایش طول الکترود دستگاه تا 80 می

ادامه مطلب  

دستگاه کیسه پرکن مواد گرانولی و پودری ، كيسه پركن حجمي سيستم توزين  

این گروه متشکل از متخصصین و مهندسین جوان ایرانی است که تمرکز اصلی فعالیت آنها در حوزه ی دانش الکترونیک ، مکانیک و اتوماسیون می باشد و کسب تجربیات ارزشمند در این زمینه ها ما را قادر نموده تا همزمان با سایر کشور های صاحب نظر در این رشته از ماشین آلات ، محصولات متعدد و جدیدی تولید نموده و با قیمتی غیر قابل مقایسه در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار دهیم. در حال حاضر شركت فعالیت هایی را نسبت به عرضه محصولات خود در كشورهای دیگر از جمله روسیه ،امارا

ادامه مطلب  

باسکول دیجیتال تخت بیمارستان بالاس  

باسکول دیجیتال تخت بیمارستان بالاس تولید کارخانه ی بالاس در کشور ایران می باشد ظرفیت تعیین شده برای این باسکول 400 گرم گرم و دقت توزین 100 گرم  تولید می گردد باسکول دیجیتال تخت بیمارستان بالاس جهت افرادی که در بیمارستان هستند و احتیاج به تعیین وزن دارند مورد استفاده قرار میگیرد چرخ های قرار گرفته بر زیر کفه ی باسکول جا به جایی را برای کارکنان بیمارستان آسان نموده است . نحوه ی توزین از طریق این دستگاه به این صورت است که ابتدا وزن تخت بیمار به ح

ادامه مطلب  

آموزش کالیبره کردن باطری دستگاه های اندرویدی برای بهبود عمر باطری  

عمر شارژ دهی باطری یکی از مهمترین رکن های گوشی های هوشمند و تبلت هاست . اگر دستگاه شما صبح دارای شارژ کامل باشد و ظهر هنگام شارژ باطری شما به نصف برسد بهتر است که به فکر کاليبره کردن باطری دستگاه خود باشید . این امر به شما کمک می کند تا از میزان باقی مانده شارژ باطری خود به درستی اطلاع کسب کنید تا با برنامه ریزی در استفاده , از خالی شدن کامل شارژ باطری جلوگیری به عمل آورید .
چرا باید باطری اندروید خود را کاليبره نمایید هدف از کاليبره کردن باطری چ

ادامه مطلب  

کالیبره باسکول دیجیتال  

کاليبره باسکول دیجیتال از اقداماتی است که می بایست به جهت اطمینان از توزین صحیح دستگاه صورت پذیرد این امر توسط واحد سنجش با ارائه ی گواهینامه ی کالیبراسیون صورت می پذیرد . در بسیاری موارد ارائه ی گواهی کاليبره باسکول هنگام تست دستگاه الزامی می باشد به همین دلیل کاليبره ی باسکول مستلزم دریافت برگه کاليبره می باشد .اداره ی استاندارد طبق دوره ی زمانی معینی اقدام به بررسی باسکول دیجیتال در فروشگاه ها و کارخانجات می نماید علت انجام این عملیات

ادامه مطلب  

کالیبره باسکول دیجیتال  

کاليبره باسکول دیجیتال از اقداماتی است که می بایست به جهت اطمینان از توزین صحیح دستگاه صورت پذیرد این امر توسط واحد سنجش با ارائه ی گواهینامه ی کالیبراسیون صورت می پذیرد . در بسیاری موارد ارائه ی گواهی کاليبره باسکول هنگام تست دستگاه الزامی می باشد به همین دلیل کاليبره ی باسکول مستلزم دریافت برگه کاليبره می باشد .اداره ی استاندارد طبق دوره ی زمانی معینی اقدام به بررسی باسکول دیجیتال در فروشگاه ها و کارخانجات می نماید علت انجام این عملیات

ادامه مطلب  

کنداکتیویمتر, ECمتر, هدایت سنج, 99602  

کنداکتیویمتر, ECمتر, هدایت سنج, 99602
ECمترقلمی مدل 99602 ساخت کمپانیMIC تایوان
هدایت سنج جیبی MIC-99602 برای سنجش میزان نمک‌های رسانا موجود در آب (هدایت الکتریکی مایعات)برحسب میلی زیمنس بر سانتی‌متر ms/cm یا میکرو زیمنس بر سانتی متر µs/cm به کار می‌رود.
مشخصات فنی:
کنداکتیویمتر قلمی(ECمترقلمی ) مدل 99602 ساخت کمپانیMIC تایوان
کنداکتیوی متر قلمی مدل mic-99602
- محدوده اندازه گیری: 0تا 1990μS
-دقت قرائت:  10μS/cm
- دقت دستگاه: FS1%±
-قابلیت کاليبره اتوماتیک
-صفحه نمایش LCD به ا

ادامه مطلب  

تست و کالیبره کردن دتکتورهای دودی  

برای اطمینان از وجود داشتن در فهرست مجاز، هر آشکارساز (دتکتور دودی) را مورد آزمایش قرار دهید و حساسیتش را با استفاده از یکی از موارد زیر اندازه بگیرید:
روش آزمایش کاليبره شده  
ابزار کاليبره شده ی شرکت سازنده برای آزمایش حساسیت
فهرستی از تجهیزات کنترل شده ای که بدین منظور طراحی شده است
دیگر روشهای کاليبره شده ی تست حساسیت که مورد قبول مراجع ذیصلاح است.
آشکارسازهایی با حساسیت 0.25 درصد ابهام در هر فوت یا بیشتر، باید از فهرست خارج شده، محدوده ی

ادامه مطلب  

سختی سنج قلمی,mic-99720  

سختی سنج قلمی,mic-99720
TDS متر قلمی مدل 99720 ساخت کمپانی MIC تایوان
MIC-99720 Pen Type Tds Meter
سختی سنج قلمی مدل mic-99720 دستگاهی مدادی شکل ودیجیتال جهت اندازه گیری میزان غلظت مواد جامد محلول درآب اعم از آلی ومعدنی می باشد.جهت اندازه گیری سنگینی آب باید  پراپ PH از دستگاه جدا گردیده و پراپ TDSمتر به آن متصل گردد.
TDS متر قلمیMIC-99720  دارای رنج اندازه گیری 0~1300ppm  بادقت اندازه گیری 1ppmمی باشد. سختی سنج یادشده توانایی شناسایی اتوماتیک بافر ( امکان شناسایی به صورت دستی)940ppm

ادامه مطلب  

سختی سنج آب, TDSمترقلمی, 99603  

سختی سنج آب, TDSمترقلمی, 99603
TDSمتر قلمی مدل 99603 ساخت کمپانی MIC تایوان
سختی‌سنج قلمی MIC-99603، برای اندازه‌گیری سنگینی آب TDSاز جهت مقدار ناخالصی‌های محلول «آلی» یا «معدنی» برحسب میلی‌گرم در لیتر mg/L و یا PPM می‌باشد. از این دستگاه در صنایع مختلف نساجی، مواد غذایی و دارویی، کشاورزی، پتروشیمی، تصفیه آب و فاضلاب، بویلرها، دیگ‌های بخار، پرورش ماهی، استخرها، آب‌های معدنی و … به کار می‌رود.
مشخصات فنی:
سختی سنج آب (TDSمتر) قلمی مدل 99603 ساخت کمپانی MIC تای

ادامه مطلب  

قطعات باسکول  

قطعات باسکول به طور کلی اعضای تشکیل دهنده یک سیستم توزین است که هر کدام وظیفه ای را جهت انجام عملیات توزین بر عهده دارند و بر حسب نوع باسکول از کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند .قطعات باسکول در تمامی دستگاه ها تغریبا یکسان هستند و نمونه ی آن را می توان لودسل باسکول ، کیبورد باسکول ، باتری باسکول ، نمایشگر باسکول ، برد های داخلی ، سینی توزین ، کابل و .. را معرفی نمود . که هر کدام از این قطعات در صورت معیوب شدن قابل تعمیر و یا تعویض هستند .قیمت قطع

ادامه مطلب  

قطعات باسکول  

قطعات باسکول  به طور کلی اعضای تشکیل دهنده یک سیستم توزین است که هر کدام وظیفه ای را جهت انجام عملیات توزین بر عهده دارند و بر حسب نوع باسکول از کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند .قطعات باسکول  در تمامی دستگاه ها تقریبا یکسان هستند و نمونه ی آن را می توان لودسل باسکول ، کیبورد باسکول ، باتری باسکول ، نمایشگر باسکول ، برد های داخلی ، سینی توزین ، کابل و .. را معرفی نمود . که هر کدام از این قطعات در صورت معیوب شدن قابل تعمیر و یا تعویض هستند .قیمت

ادامه مطلب  

دستگاه کشش یونیور سال میلگرد  

دستگاه کشش یونیور سال میلگرد
 دستگاه کشش یونیور سال میلگرد جهت آزمایش انواع مواد فلزی و غیر فلزی در برابر نیروی کششی،فشار و خمشی طراحی شده است که با افزودن ملحقاتی می توان آن را برای تست کابلهای فولادی،تسمه های لاستیکی و زنجیر استفاده کرد.این دستگاه به گونه ای است که از قسمت دو فک برای آزمایش تجهیزات مقاومت فشاری و خمشی روی سیستم استفاده میشود و همچنین از بالا تجهیزات مقاومت کششی توسط فک ها با سایز استاندارد برای مقاطع گرد و تخت ارائه می

ادامه مطلب  

فروش قطعات الکترونیکی  

                 GLCD  240*128
             قیمت   110000 تومان
 
 
 
                     GLCD  128*64
              قیمت   31000 تومان
 
 
                        LCD  16*2
              قیمت   7000 تومان
 
 
                  TOUCH  128*64
              قیمت   11000 تومان
 
 
                                   SRF08         
              قیمت   140000 تومان
 
 
 
                               SRF05
              قیمت   70000 تومان
 
 
                     ماژول اثر انگشت
    

ادامه مطلب  

باسکول فرقونی ، ترازو فرقونی ، فرقون وزن کشی ، باسكول ديجيتال فرقوني  

ظرفیت این مدل 200 کیلو گرم می باشد و دارای دو چرخ است
ابعاد باگت فرقون : 50-60 سانتیمتر
لودسل : ازنوع چینی 300 کیلوگرمی
موارد استفاده ترازو دیجیتال فرغونی به شرح ذیل می باشد:
* مناسب برای استفاده در مرغداری های گوشتی وتخم گذار جهت ترکیب دقیق دان و توزیع آن در سالن های مرغداری
*دامداری ها جهت ترکیب خوراک دام
* مراکز تهیه وتوزیع خوراک دام وطیور
* صنایع شیلات
* مزارع پرورش ماهی
* مراکز پرورش انواع طیور
* گلخانه ها جهت جمع آوری محصولات
* انبار غلات وخشکبار


ادامه مطلب  

مولتی متر قلمی آب مدل 8200  

مولتی متر قلمی آب مدل 8200
PH/Conductivity/TDS/ORP/Salt/°C متر قلمی مدل 8200 ساخت کمپانی GONDO تایوان
 pH/mV/Cond/TDS/Salt/Temp Meter
مولتی متر شیمیایی EZDO8200  پنج پارامتر ph, ec, tds, salt, orp و درجه حرارت مایعات را تنها با یک الکترود اندازه گیری میکند که بدلیل عدم نیاز به جابه جایی الکترودها دارای کارکرد اسان می باشد.
مشخصات فنی:
مولتی فانکشن قلمی آب مدل EZDO-8200
مدل 8200PH/Conductivity/TDS/ORP/Salt/°C
- قابلیت اندازه گیری 5 پارامتر تنها بایک الکترود
- محدوده اندازه گیری: •    اسید :  2PH ~16PH - با دقت 0.01pH•

ادامه مطلب  

وایت برد هوشمند  

وایت برد الکترونیکی هوشمند یک ابزار کاربردی در هر کلاس هوشمند می باشد. به کمک این ابزار بسیار مفید می توان فرایند آموزش را متحول کرد و این تخته ها جایگزین تخته های گچی و وایت برد های معمولی می شوند.در استفاده از برد هوشمند این نکته را در نظر بگیرید که این ابزار ها به هیچ وجه محدودیتی برای شما ایجاد نمی کنند و حتی می توانید به راحتی با ماژیک روی آنها بنویسید.
برای استفاده از برد های هوشمند حتما نیاز به استفاده از یک ویدئو پروژکتور می باشد.وظی

ادامه مطلب  

با اين هدفن سه بعدي بشنويد  

ایمنا/ هدفون های "3D" با تکنولوژی جدید طراحی شده اند و تجربه واقعی صدای سه بعدی را برای کاربران فراهم می کنند. این در حالی است که با گذر زمان قطعات جانبی مختلفی برای تولید صداهای با کیفیت در هدسِت‌های واقعیت مجازی ساخته می‌شوند.اگر شما تجربه تماسای فیلم یا بازی کردن با هدفون های استریو 7.1 را داشته باشید، معنای تفاوت را کاملا متوجه می شوید. هدفون های جدید علاوه بر منتقل کردن تمام اطلاعات صوتی، از عمق صدا و درجه صحت بالایی برای موقعیت های صوتی ب

ادامه مطلب  

کالیبراسیون چیست ؟  

کالیبراسیون چیست ؟
 
کالیبراسیون عبارتست از مقایسه یک دستگاه اندازه گیری با یک استاندارد و تعیین میزان خطای این وسیله نسبت به آن و در صورت لزوم تنظیم دستگاه در مقایسه با استانداردهای مربوطه.کالیبراسیون می تواند در بسیاری از فرآیندهای بیمارستانی نقش عمده ای ایفا کند و ابعاد مختلف مرتبط با تجهیزات پزشکی از جمله تعمیرات ، نظارت و بازرسی را متحول سازد.مهمترین اهداف پروژه کالیبراسیون به شرح زیر است:
1. کاهش هزینه تعمیرات اتفاقی به دلیل نظارت ب

ادامه مطلب  

تعمیرات تخصصی انواع جرثقیل  

واحد تعمیرات تخصصی
 
امروزه در بین كشورهای صنعتی ، رقابت فشرده و شدیدی در ارائه راهكارهایی برای كنترل بهتر فرآیندهای تولید ، وجود دارد كه مدیران و مسئولان صنایع در این كشورها را بر آن داشته است تا تجهیزاتی مورد استفاده قرار دهند كه سرعت و دقت عمل بالایی داشته باشند. از آنجا كه هر مجتمع صنعتی نیازمند خدمات پشتیبانی فنی ومهندسی جهت اطمینان از خط تولید خود می باشد ، گروه صنعتی امیدان در راستای خدمت به جامعه و صنعتگران محترم آمادگی خود را جهت

ادامه مطلب  

اينورتر LS ساخت کره جنوبی  

اینورتر (Inverter) یا مبدل برق دستگاه الکترونیکی است که جریان مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) تبدیل می کند. جریان AC تبدیل شده می توانند بر اساس نیاز در هر ولتاژ و فرکانسی باشد که بوسیله ترانسفورماتورهای مناسب و مدارها کنترل می شود.
گروه صنعتی LS یكی از بزرگترین شركت های كشور كره جنوبی در زمینه تجهیزات الكترونیكی است كه نام محصولات اتوماسیون صنعتی خود را از سال 2005 به LS تغییر داده است.
گروه LS  در زمینه تجهیزات اتوماسیون صنعتی یكی از قطب های اصلی و ش

ادامه مطلب  

دستگاه تست یونیورسال کشش  

دستگاههای تست یونیورسال در زمینه های ( کشش،فشار و خمش  ) توسط شرکت فروردین کالا پیمان ارائه می شود
 از جمله انواع دستگا ههای تست یونیورسال:
دستگاه کشش یونیورسال بال اسکرو مدل AI-7000-LA با ظرفیت 10، 20، 30، 50 و 60 تن؛
-          مجهز به لودسل Interface آمریکا
-          قابلیت تفکیک پذیری نیرو تا 200.00/1
-          سروو موتور ساخت Yaskawa ژاپن
-          مجهز به نرم افزار قدرتمند U60
دستگاه تست یونیورسال کشش با قیمت مناسب توسط شرکت فروردین کالا پیمان عرضه می شود

ادامه مطلب  

انواع قطعات هیدرولیک و پنوماتیک و ابزار دقیق  

انواع آکوملاتور , پاور پک , ولو پرپشنال , کالیبراسیون , تست گیج , پمپ و ابزار وکیوم , لرزه گیر , ضربه گیر , لیتر شمار , رگلاتور , سکوینس sequence شیر توالی , counter balance کانتر بالانس unloading , غلیظ کش , ژیگلاتور reducing , پاپتی poppet , شیشه سایت گلاس Saale Glass , کوبلینگ , روغن زن , انواع سیلندرهای پنوماتیک , جکهای گازی رودلس گارددار , ایرموتور , لودسل , انواع شیرهای برقی و دستی و سیگنالی ( 5/3 , 5/2 , 3/2 و 2/2 ) تمام بسته وسط باز ضربدر موازی , ( کاربردی بخار و فشار بالا , تک بوبین و دو

ادامه مطلب  

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی Laboratory Digital Scale  

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی Laboratory Digital Scale 
ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی وسیله ای است که به منظور توزین اجسام با دقت بالا استفاده می شود. ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی معمولا دارای یک صفحه محفظه توزین می باشند. که استفاده از صفحه محفظه برای جلوگیری از تاثیر هوا بر وزن مواد است. ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی گروه صنعتی و بازرگانی مترولوژی  از  کفه ، محفظه و صفحه ی نمایشگر دیجیتال تشکیل شده است و معمولا قابلیت اتصال به کامپیوتر را نیز دارد. در بسیار

ادامه مطلب  

دستگاه تست یونیورسال کشش  

دستگاههای تست یونیورسال در زمینه های ( کشش، فشار و خمش  ) توسط شرکت فروردین کالا پیمان ارائه می شود.
 از جمله انواع دستگا ههای تست یونیورسال:
دستگاه کشش یونیورسال بال اسکرو مدل AI-7000-LA با ظرفیت 10، 20، 30، 50 و 60 تن؛
-          مجهز به لودسل Interface آمریکا
-          قابلیت تفکیک پذیری نیرو تا 200.00/1
-          سروو موتور ساخت Yaskawa ژاپن
-          مجهز به نرم افزار قدرتمند U60
 دستگاه تست یونیورسال کشش با قیمت مناسب توسط شرکت فروردین کالا پیمان عرضه می ش

ادامه مطلب  

باسکول های جاده ای بتن فلز  

باسکول جاده ای بتن فلز در ظرفیت 5 تن ، 10 تن ، 20 تن و ... طراحی و ساخته شده است . همان طور که از نام این باسکول ها پیداست جنس آن ترکیبی از بتن و فلز می باشد . وجه اشتراک این نوع باسکول جاده ای و باسکول تمام فلز ، شاسی فلزی آن ها می باشد که وظیفه ی توزین بار و انتقال آن به لودسل ها را دارا می باشد . شاسی باسکول بتن فلز از جنس فلز و جنس صفحه ی باسکول از بتن می باشد .


 
 
مشخصات کلی :
برند : توزین الکتریک
 
ظرفیت : 60 تن |80 تن| 50 تن
 
نوع کاربری : باسکول جاده ایادامه مطلب  

نیروسنج و انواع آن Force Gauges  

 
نیروسنج وسیله ای است که به منظور اندازه گیری نیرو بوسیله آزمایش های کشش و فشار با دقت بالا و پاسخ دهی سریع بکار می رود. درصنایع مختلف نیروگاهی، آزمایشگاهی، خودروسازی و بازرسی جهت مصارف آزمایشگاهی ، کنترل کیفیت، طراحی و مهندسی و واحد های پژوهشی نیروسنج ها کاربرد دارند. نیرو سنج ها در  گروه صنعتی و بازرگانی مترولوژی  به دو صورت سنسور داخل و سنسور بیرونی طراحی می گردند. در مدل اول سنسور اندازه گیری نیرو در داخل دستگاه تعبیه می گردد ولی

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام