تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


 

الان ساعت٣و ٢٢ دقیقه بامداد اولین روز از اخرین ماه پاییز... هوا خیییلی سرده ولی از برف خبری نیست توی اسمان همون قد سكوته كه روی زمین هست. بیخوابی به سرم نزده فقط از درد بیدار شدم اما كسی دادرس نیست یه مسكن برداشتمو اروم در یخچالو باز كردم یه لیوان اب  ریختم با دوتا شیرینی كه معده ی خالیم اذیت نشه. الان حالم خوبه اما روحم منو به دور دستها داره میبره در سفرم... جاهایی كه ارزو داشتم میبودم اما كیلومترها دورم. فاصله بزرگترین متهم دادگاه امشب منه فقط

ادامه مطلب  

 

در حقیقت اسلام دینی است كه با واقعیت های زندگی بشر در ارتباط است نه یك دین خیالی و ساختگی كه همراه با یك مُشت آموزه های بی مصرف، بخواهد پیروان خود را به یك مسیر نامعلوم بكشاند.
منبع:کتاب دیان از مجموعه قلمرو و اندیشه امام موسی صدر.

ادامه مطلب  

3  

امروز روز آخر چله ام بود. تا حدود زیادی موفق بودم اما هنوز افکار خیالبافی به ذهنم خطور می کنه اما قطعش می کنم...
یه مشکل دیگه دارم کلا با خودم حرف می زنم
یه جا خوندم درونگراها با خودشون زیاد حرف می زنن
باید یه فکري بکنم برا این...
اما نمی دونم چه فکري....
دوست ندارم اینطور باشم...
شاید چون نمی تونم تو جمع حرف بزنم برا همین با خودم حرف می زنم...
کمبود محبت دارم ...
کمبود توجه...
می دونم
همه حرف زدندای با خودم حول و خوش همین مسعله است
باید یه راهی داشته باشه

ادامه مطلب  

پرتو۶. حسین(ع) وارث انبیاء:  

«چرا از به خاک افکنده شدن حسین(ع) یاد می‌‌‌کنیم و آن را در مقاتل می‌‌‌خوانیم؟ ناله‌‌‌ها و شیون‌‌‌های دلخراش! ماجرا را صحنه به صحنه می‌‌‌خوانیم تا واقعیت را پیش‌‌‌رو آوریم، خطر ستم‌‌‌پیشگان و سنگ‌‌‌دلیشان را دریابیم و همچنین از یک سو عرصۀ عشق‌‌‌بازی و فداکاری و مارایت الا جمیلا را بفهمیم.»
منبع:کتاب دیان از مجموعه قلمرو و اندیشه امام موسی صدر.

ادامه مطلب  

پرتو۸ . عدالت در اسلام:  

«صدها دستور اسلامی که عدالت اجتماعی و اقتصادی را درعمق عبادت وارد می‌‌‌سازد و آن‌‌‌را از جمله شرایط صحیح بودن آن-ها برمی‌‌‌شمرد، به روشنی نشان می‌‌‌دهد که عدالت اجتماعی و اقتصادی نه تنها دو حکم فرعی و دو واجب عادی و معمولی نیستند، بلکه بر پایۀ عقیده و ایمان استوارند و از آنها جداشدنی نیستند. اسلام، ایمانی را که نتیجۀ آن عدالت در زندگی فرد و جامعه نباشد، برنمی‌‌‌تابد.»
منبع:کتاب دیان از مجموعه قلمرو و اندیشه امام موسی صدر.

ادامه مطلب  

پرتو۱۰. اسرار ربودن امام موسی صدر  

«امام موسی صدر در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۵۷، در ادامۀ سفرهای دوره‌‌‌ای خود برای پایان دادن به جنگ‌‌‌های داخلی لبنان با دعوت رسمی لیبی به آن کشور سفر کرد و در لیبی ربوده شد. تحقیقات مختلف نشان می‌‌‌دهد امام موسی صدر به هیچ‌‌‌وجه از لیبی خارج نشده و در لیبی ربوده شده است... به هر رو قراین و شواهد بسیاری نشان از آن دارد که امام موسی صدر در زندان‌‌‌های لیبی به سر می‌‌‌برد.»منبع:کتاب دیان از مجموعه قلمرو و اندیشه امام موسی صدر.

ادامه مطلب  

پرتو۹. روح تشریع در اسلام:  

«غیبت‌‌‌باوری و پیامدهای آن در عمل، با تحول و توجه تام و تمام به ضرورت‌‌‌های دگرگون شوندۀ به عبارت دیگر عرضی بودن حکم، با فرشی بودن عمل در هنگام در اینجاست که مفهوم اجتهاد در شریعت و تفاوت آن با قانونگذاری‌‌‌های متعارف در نهادهای قانونگذاری روشن می‌‌‌شود.»
منبع:کتاب دیان از مجموعه قلمرو و اندیشه امام موسی صدر.

ادامه مطلب  

پرتو۷. زینب شکوه شکیبایی:  

«نخستین وظیفۀ حضرت زینب، پاسداری از شرافت و عزت، پس و بازگویی آن تراژدی و پیکاری که بنی‌‌‌امیه می‌‌‌کوشیدند آن را در بیابان محصور کنند... ) که نقل می‌‌‌شود اعتقادی ندارم، چرا که این مسائل در حکم تحریف جنبش امام حسین(ع) و رسالت اوست.»
منبع:کتاب دیان از مجموعه قلمرو و اندیشه امام موسی صدر. 

ادامه مطلب  

 

آبشار هاپتون استرالیا آذرخش در هنگام فوران آتشفشان گالونگگونگ در جاوه غربی در ۱۹۸۲. طبیعت، به معنای گستردهٔ کلمه، معادل جهان یا عالم طبیعی، فیزیکی و مادی است. طبیعت در حالت کلی، به پدیدهٔ جهان فیزیکی و همچنین زندگی اشاره دارد؛ و همچنین قلمرو آن از ذرات زیراتمی تا خود گیتی گسترده است. اگرچه واژهٔ طبیعت امروزه در معناهای مختلفی به کار می‌رود[۱]، اغلب به مفهوم زمین‌شناسی و حیات وحش اشاره دارد. طبیعت به حوزه کلی انواع متنوع گیاهان و حیوانات ز

ادامه مطلب  

 

شب ساعت یه ربع به دوازده. اینجا "خ س" شب آخر. با سوتی بدی که جلو "م ح" دادم و به شدت ذهنم درگیره. البته تازه فهمیدم مربوط به خیلی وقت پیش بوده...
هوای بیرون سرد. "ر" بیمارستان و دچار سوختگی درجه ۲...
کلی برنامه و فکر و نقشه تو سرم و به شدت درگیریه فکري...سوتیه لعنتی کاش فراموشم شه...

ادامه مطلب  

 

امروز اولین برف سال نودوقلب اومد *__* من با صدای مداحی رامین بیدار شدم. صداش واقعا معرکه ست. صبح با صدای اون یه فکري به سرم زد که باید خدا بخواد عملیش کنم. البته دو تایی اینکارو میکنیم. همه شو باید خدا بخواد. من دعا میکنم، هر شب دعا میکنم. 
از وقتی فهمیدم تو توی این شهر زندگی میکنی منی که از بچه‌گی ارزو داشتم فقط برم ازین کشور، دیگه دلم نمیخواد برم. دلم میخواد هوایی که تو تنفس میکنی رو نفس بکشم.

ادامه مطلب  

در باب دست و انگشتان  

 
شکل دست:دستان بزرگ:شاید تعجب کنید که صاحبان دستان بزرگ عاشق کارهای ظریف و کو چک هستند.این افراد مناسب کارهای تحقیقاتی که محتاج صبر است میباشند.آنان دویست دارند به ریشه هر چیز وارد شوند واز ریشه به میوه برسند.دستان کوچک :این افراد دنبال ایده های بزرگ هستند.دوست دارند امور بزرگ وجوامع را رهبری کنند.صاحبان این دست ها استعداد ترکیب کردن دارند و تنها با افکار خود زندگی می کنند.دست مناسب:دست خوب ، پهن و کوتاه یا درازوباریک است. دست پهن نشاندهنده

ادامه مطلب  

اتهام بدون دلیل!!!  

نمیدونم تو این زمان که نبودم چه اتفاق هایی افتاده ؟؟!!
کی به کی چی گفته ؟؟!!!
اصن نمیدونم چرا باس محاکمه شم ؟؟؟؟
من به هیچ کس هیچ گونه احساس خاص ندارم 
و کسانی که شخصا بهشون چیزی میگم دلیل بر قصد بد داشتن نیست بلکه بدلیل عوض شدن وبم بود که سمت بازدیدکنندگانم رفتم و خواستم که اگر علاقه داشتند دوباره به این وب بیان .
و تأکید میکنم که اگر شخصی چنین احساسی داشته که من بر او توجه خاص داشتم دیگر چنین فکري نکند.

ادامه مطلب  

ماجرای ملا  

ملا رفته بود نانوائی
دید خیلی شلوغه
فکري به سرش زد
اعلام کرد 
کوچه پائینی
نانوائی
نان رایگان و نذری و صلواتی پخش میکنه
مردم باور کردند 
و
سریع حرکت کردند و رفتند 
ملا دید همه رفتند 
با خودش گفت 
وقتی نانوائی نان مفت پخش میکند
چرا
من بایستم
و پول بدهم 
و
نان بگیرم
من هم میروم 
و
نان صلواتی میگیرم
و چنین شد که ملا هم بسمت 
کوچه پائینی حرکت کرد ...
 

ادامه مطلب  

 

میگم ای کاش اون فکري که توی ذهنمه اتفاق بیفته 
راستی اینم بگم امشب احساس کردم قدرت ذهنم زیاده 
می تونه افکارم رو به حقیقت تبدیل کنه 
توی مسجد نشسته بودیم یک پسر بچهاومد به زور از مامانش مفشاش و بگیره بره بیرون مامانه نمیذاشت 
داشتم به تصادف بچه فکر می کردم 
بعد یهو فکرمو منحرف کردم که این بچه بزرگه و می تونه از پس خودش بربیاد 
م قع شام یکی از خانوما خطاب به مادر بچه گفت نزدیک بود ماشین بچه اتو زیر بگیره شانس اورد....  
اسکیزوتایپال هم شدیم رفت..

ادامه مطلب  

امپراطوری هخامنشیان  

شاهنشاهی هخامنشی یا هخامنشیان (۵۵۰–۳۳۰ پیش از میلاد) یک شاهنشاهی در خاورمیانه در دوره باستان بود که بدست کوروش بزرگ بنیان نهاده شد. پادشاهان این دودمان از پارسیان بودند و تبار خود را به «هخامنش» می‌رساندند که سرکردهٔ خاندان پاسارگاد از خاندان‌های پارسیان بوده‌است.
هخامنشیان، در آغاز پادشاهان بومی پارس و سپس انشان بودند ولی با شکستی که کوروش بزرگ بر ایشتوویگو واپسین پادشاه ماد وارد آورد و سپس گرفتن لیدیه و بابل، پادشاهی هخامنشیان تبدی

ادامه مطلب  

 

imandaran:اسلحه کامل خدا چیست؟
عبارت "اسلحه کامل خدا" از افسسیان 13:6-17 می آید: "پس اسلحه کامل خدا را بر تن کنید، تا در روز شر شما را یارای ایستادگی باشد، و بتوانید پس از انجام همه‌چیز، بایستید. پس استوار ایستاده، کمربند حقیقت را به‌میان ببندید و زره پارسایی را بر تن کنید، و کفش آمادگی برای اعلام انجیلِ صلح را به‌‌پا نمایید. افزون بر این‌‌همه، سپر ایمان را بر‌‌گیرید، تا بتوانید با آن، همه تیرهای آتشین آن شرور را خاموش کنید. کلاهخود نجات را بر سر

ادامه مطلب  

بگذار  

ساکن طبقه وسط
بنویسم یا ننویسم مساله این است
آبجیام میگفتن من یه خورده شبیه شهاب حسینیم
میگفتم بهشون که اگه خودش اینو بشنوه خودشو حلق آویز میکنه. اون سوپراستار سینما من با این قیافه هچل هفت 
الان که فیلمشو دیدم
فکر کردم که چقدر فکري بهش شباهت دارم
چقدر فیلمش رو میفهمم
ولی اون خیلی خوش شانس بوده که 18 19 سالگیش یه همسایه طبقه بالای خوب داشته
البته خوشبحال و بدبحال بودن دیگران معنی نداره
اونا همون منن که ای کاش من جای اونا بودم و الان جای من هستن

ادامه مطلب  

 

دنیای درک و احساس آدمی اشفته است و پر از تشویش   اگر صاحب استدلال  ودنبال برهان باشد.درست است که میگویند : جهان پر از تناقضهاست!  راحت نیست که  غم و شادی همسایه ی دیوار به دیوار  هم باشند و تو فقط بشینی و ببینی!! و از خودت نپرسیده باشی که ایا من آدم انقدر کشش دارم؟ که منطقم را بدست بگیرم  و بگویم قانون دنیا همین است! یا که نه! چون خیل تناقضهای دیگر بایگانی میکنم تا بهش فکر نکرده باشم و فقط سرم از این همه بی فکري سنگین شود در نهایت بایک قرص سر و ت

ادامه مطلب  

جنگ نرم  

با ایمان و یقین کامل می توان گفت در منطقه خاورمیانه ایران با اقتدار بر خشونت های منطقه غلبه کرده و تمام مرز های خود را از وجود هرگونه گروهک های تروریستی و تکفیری و ضد انقلاب پاکسازی کرده است.
ولی آیا می توان گفت که
از مرز های فکري مردم خود به خوبی محافظت کرده؟
 
 
 

ادامه مطلب  

8  

امروز رفتم و "ن" را دیدم
و در مورد خانم "ه" حرفی زدم که الان عذاب وجدان دارد خفه ام میکند. دلم نمیخواهد "ن" تصور کند من ادم بدی هستم... گاهی ادم بخاطر رفتار یکسری ادمها خونش به جوش می اید و حرفی راجع بهشان به دیگری میزند!
از نظر من بدگویی کردن از دیگران واقعا ب دور از رفتارهای شایسته ی یک انسان است...ولی واقعا خونم به جوش امده بود.از طرفی همش نگرانم که "ن" حالا چه فکري راجع به من میکند...خفه شدم از عذاب وجدان. انقدرها هم حرف بدی نزدم. اما درست نبود که "ن"

ادامه مطلب  

 

هوای دلم ی جوری شده ک دوست دارم مثه شمال یا همش ابری باشم یا هی بارونی ...
نمیگم لعنت ب این زندگی چون بنظرم زندگی قشنگه درسته مثه خیلیا عاشقی ندارم یا حتی سفرای رنگا و وارنگ و خرجای آنچنانی ولی همینکه صب ب صب با دوستم تو سرویس حرف میزنم یا اینکه بارون میزنه ب شیشه ذوق میکنم یا حتی اینکه میتونم برگای رنگی رنگی پاییزو ببینم خودش برام کلیه فقط مساله اینجاس این حجم عظیم تنهایی یکم زیادی بزرگه واسم حس میکنم شبیه انباریم ک جای بیشتری واسه انبار کردن

ادامه مطلب  

چرا زنان شوهردار درهوس ترمز می برند؟ خانم بهاره مهرجویی مطلبی درباره خیانت زنان شوهردار نگاشته که ته  

چرا زنان شوهردار درهوس ترمز می برند؟
خانم بهاره مهرجویی مطلبی درباره خیانت زنان شوهردار نگاشته که تهمینه میلانی کارگردان سینمای ایران آن را در صفحه فیسبوک خود انتشار داد. در این مطلب می خوانید:
صرف نظر از انگیزه اصلی اینکه چرا زنان متاهل خیانت می‌کنند، نفس این امر در میان متولدین دهه شصت و پنجاه به شدت روبه گسترش است. موضوع نگران کننده برای من این است که این مهلکه افرادی را به درون خود می‌کشاند که نه می‌خواستند و نه حتی تصورش را می‌کردند

ادامه مطلب  

 

تا به حال اینگونه در مورد خدا نخوانده اید
 

 
جان هاتون در کتاب ))در جستجوی خدا)) می نویسد: ((اگر ما فقط پدیده هایی که قوانین   علم به آنها نرسیده اند را به خدا نسبت دهیم یعنی هنوز معنی قوانین را نفهمیده ایم. وقتی می پرسند سیب برای چه از درخت می افتد می گویم جاذبه می اندازدش; نه اینطور نیست. جاذبه صرفا یک توصیف ریاضی از نظم عجیب دنیا است((.
براستی که چه زیبا گفته است. آیا اگر ما یک قسمت از نظم دنیا را جمع بندی کنیم و برایش فرمول پیدا کنیم و رویش اسم

ادامه مطلب  

 

وقتی 4 سال پیش احساس کردم وارد زندگیم شدی 
خیلی سخت بود
غیر قابل باور 
تا این که پارسال
فهمیدم قطعی اومدی توی زندگیم 
میدونی؟
در واقع تموم حسای وحشتناک مال 4 سال پیش بود 
و پارسال خیلی راحت تر بودم با حضورت
لپ کلام
یه ویژگی خوب من اینه که همیشه به تمام احتمالات بد فکر میکنم
اینجوری وقتی مواجه میشم با اونا
دیگه برام سخت نیست
...
پ.ن : من فقط یه بار همچین فکري نکردم و پشیمونم...

ادامه مطلب  

دانلود بازی TwoDots ورژن 2.16.2  

دانلود بازی TwoDots ورژن 2.16.2
 
 
بازی TwoDots یک بازی فکري و پازلی است. شما در این بازی می توانید با به هم وصل کردن نقاط شروع به حرکت کنید. سبک بازی این گونه است که نقاط فقط به صورت عمودی و افقی به هم وصل می شوند و یک مربع تشکیل می دهند. شما اگر یک مربعی تشکیل دهید که نقطه ای در آن باشد نقاط درون مربع منفجر می شوند و به 8 طرف پرتاب میشوند نقاط اطراف نیز محو می شوند.

ادامه مطلب  

بیانات در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران ۱۳۹۵/۰۵/۳۱  

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌ (۱) الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین سیّما بقیّة الله فی الارضین.  خوشامد عرض میکنم به همه‌ی شما برادران عزیز و همکاران محترم. یکی از چیزهایی که انسان جا دارد جزو افتخارات کاریِ خود به‌حساب بیاورد و این حقیر هم این کار را میکنم، عبارت است از خدمت در جایگاه امامت مساجد؛ ما هم با شما در این زمینه همکاریم. خیلی خوش آمدید و جلسه همان‌طور که آقای حاج‌علی‌اکبری بیان کردند

ادامه مطلب  

درد دل  

سلام
اینروزا کارم یکمی زیاد شده و دگ کمتر مینویسم اما تقریبن هرشب یک فکري هست برای نوشتن و تا میام تو ذهنم سامونشون بدم تا ببینم اصلن چی هستن میبینم خوابم برده .. میدونی اینروزا هرچی فکر میکنم میبینم دنیام بیشتر شبیه شنزاره و کویر .. با همون باد و طوفانای معروفش ک ممکن هر روز قیافه کویر رو عوض کنه ... فکر کن هزار تا راه رو رفتی و هزار تا  شکلو دیدی و بیشتر عمرتو فقط تو راه بودی .. اما رسیدنی نیست .. ظاهر تغییر میکنه اما اصل همه دنیات فقط یک جنسه .. جن

ادامه مطلب  

خواسگار  

پنج شنبه خواسگاره اومد 
آشنا بودن!!
یکی از فامیلای دورمون بودن و از دوستان حسینیه بودن 
خانواده ی خیلی خوب و با آبرویی بودن 
ولی خوشم نیومد 
خیلی سخت گیرو مومنن 
خیلیم باهوش و تحصیل کردن 
این پسره درس عبرتشونه |: 
اونم چی لیسانس و دولتی گرفته
دیده کارش جوره نخواسته ادامه بده 
اون یکی داداشش دوتا دکتری داره  استاد دانشگاهه |:
یکی خواهرش شریف داره دکتری میگیره 
اون یکی خواهرش ارشد داره دولتی میخونه 
یکی از خواهراشم حافظ قرآنه زبانم فوله |:
تاز

ادامه مطلب  

ششصد و نود و شش  

 
 
 
 
یکی از محاسن شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام و غیره که امکان کامنت گذاری دارند این هستش که بصورت بارز و غیرقابل انکار یکی از بزرگترین عیوب ما ایرانی ها رو که باید به طور جدی فکري به حالش کرد رو عیان می کنه و اون چیزی نیست جز "عدم توانایی ما ایرانی ها در گفتمان " و " قضاوت دگماتیزم و و فناتیزم گاها افراطی " در قضاوت هامون .
به نظرم ریشه ی اولی شاید در این باشه که اصولا ما ایرانی ها خودشیفته و رئیس مآب هستیم و توهم این رو داریم که حقی

ادامه مطلب  

 

بلاخره برای اولین بار پس از مشروطه, انگلیسها موفق شدند در مجلس ایران, فراکسیون؟! تشکیل دهند!تلاشهای پانزده سالهء بی بی سی, پانترکان آذربایجان قلابی ( اران ), ترکیه, عربستان و سرویسهای اطلاعاتی انگلیس, آمریکا, سوئد, کانادا و از همه مهمتر; اسرائیل! نتیجه داد و هیاهوئی که بر سر فراگیری زبان مادری؟! آغاز شده بود, به میدانهای ورزشی و بالابردن پرچم بیگانگان و توهین به ملت ایران, کشیده شد و در نهایت به صحن مجلس اسلامی و تشکیل فراکسیون ترکها؟!!! ( تو بخوا

ادامه مطلب  

خوشبختی  

خوشبختی مفاهیم گسترده ای دارد، از جمله می توان تعریف خوشبختی را این چنین مطرح کرد: خوشبختی یعنی داشتن روابط سالم. حالایو سالم را هر طور می پسندی، تفسیر کن. آدمیزاد، همه جهد و جهیدنش از برای رسیدن به همین یک چیز است. دارایی و مقام اجتماعی پسندیده و پایدار، داشتن یک فیزیک و چهره ی در خور توجه، هوشمندی و دانشمندی وتحصیلات، و هر چه که او را بیش تر به همه پسند بودن، نزدیک کند، همه را می خواهد، صرفا جهت ایجاد بستری مناسب برای رسیدن به روابطی با کمیت

ادامه مطلب  

 

*عجب صبری خدا دارد !*
اگر من جای او بودم .همان یک لحظه ی اول ،که اول ظلم را می دیدم از مخلوق بی وجدان ،جهان را با همه زیبایی و زشتی ،به روی یکدگر ، ویرانه می کردم .
عجب صبری خدا دارد !اگر من جای او بودم .که در همسایه ی صد ها گرسنه ، چند بزمی گرم عیش و نوش می دیدم ،نخستین نعره ی مستانه را خاموش آن دم ، بر لبِ ، پیمانه می کردم .
عجب صبری خدا دارد !اگر من جای او بودم .که می دیدم یکی عریان و لرزان ، دیگری پوشیده از صد جامه ی رنگین ،زمین و آسمان را واژگون ، مست

ادامه مطلب  

۹ دلیلی که نشان میدهد مهربانی برای سلامتی تان مفید است  

دفعه بعد که می‌خواستید درمورد کسی غیبت کنید، با همکارتان دعوا کنید یا با کسی بی‌ادبی و پررویی کنید، این را یادتان باشد:                   بدجنس بودن سلامتی‌تان را به خطر می‌اندازد.
ولی برعکس، مهربانی می‌تواند سالها به طول عمر شما اضافه کند. همچنین در لحظه‌های که از عصبانیت دوست دارید مشت بر دیوار بکوبید یا دچار استرس شوید، شادترتان می‌کند.
اینجا به نه دلیلی که نشان می‌دهد مهربان بودن می‌تواند فواید جسمی و فکري زیادی برایتان به دنبا

ادامه مطلب  

مقاله ای با عنوان تهاجم فرهنگی (ناتوی فرهنگی ) از سایت کریمه  

تهاجم فرهنگی (ناتوی فرهنگی)
نویسنده : مرتضی اشرافی با توجه به پیشرفت‌های چشم‌گیری که در زمینه‌های مختلف تکنولوژی و ارتباطات رخ داده، گرایش به‌سوی فرهنگ جهانی افزایش یافته است. جهان شدیدا کوچک و به‌هم فشرده شده و مردم کشورهای مختلف‌، بیش‌ از هر زمان دیگری فرصت آشنایی و شناخت عناصر و ویژگی‌های فرهنگ‌های جوامع دیگر را یافته‌اند، از طرف دیگر این امکان فراهم شده‌ است تا فرهنگ‌ها و آداب و رسوم مختلف‌، فرصت رهایی از مرزهای محدود ملی را پ

ادامه مطلب  

کتاب در خدمت دانایی : هفته ی کتاب و کتابخوانی  

 
                                                    به نام خدا
                                             کتاب در خدمت دانایی
کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان شهر کاکی به مناسبت هفته ی کتاب و کتابخوانی برنامه های متنوعی برای دانش آموزان دبستان شهید ناصر حاجیانی برگزار کرد که ازجمله ی این برنامه ها قصه گویی (قصه امین ترین دوست) ،شعر خوانی (شعر خدا رنگ گلابی) ، معرفی کتاب (کتاب های یخی که عاشق خورشید شد و دنیا چقدر بزرگ است ؟ ) معرفی ش

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام